• Tel: + 86-311-80696188
  • E-pos: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD voorgereg vir 0001416036 24V 5.4kw

  • Eenheidsprys: USD 55-85 / stuk / Stukke
  • Betaling Tipe: T / T, Western Union
  • INCO TERM: FOB, CFR, CIF
  • Min. Bestel: 50Piece / Stukke
  • Aflewering Tyd: 30 Dae
  • Port: Shanghai, Xingang
  • produk Detail

    produk Tags

    Basiese Informasie
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Ry Tipe: Ander
    Control System: Ander
    DC Form: Common aansitter
    Brand: Boya
    Aansoek: IVECO
    OEM: 0021518501
    Spanning: 24V
    Power: 5.4KW
    Tande: 11T

    Addisionele inligting

    ------------------------------------------------ --------------------

    Verpakking: Neutrale karton boks
    Produktiwiteit: Top kwaliteit
    Brand: Boya
    Vervoer: Ocean, grond, lug
    Plek van herkoms: China, (Mainland)
    Verskaf Vermoë: 2000
    Sertifikaat: ISO9001
    HS Kode: 8511409900
    Port: Sjanghai, Ningbo, Xingang


    Produk Beskrywing

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    AANSOEKE:

    Brand model tipe Jaar
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Vorige:
  • Volgende:

  • 
    WhatsApp Online Chat!