• Tel: + 86-311-80696188
  • E-pos: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Nuwe voorgereg vir Renault 0001230004 6602N 5000559361

  • Eenheidsprys: USD 55-85 / stuk / Stukke
  • Betaling Tipe: T / T, Western Union
  • INCO TERM: FOB, CFR, CIF
  • Min. Bestel: 50Piece / Stukke
  • Aflewering Tyd: 30 Dae
  • Port: Shanghai, Xingang
  • produk Detail

    produk Tags

    Basiese Informasie
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001230004
    Ry Tipe: Ander
    Control System: Ander
    DC Form: Common aansitter
    Brand: Boya
    Aansoek: RENAULT
    OEM: 5010090684
    Spanning: 12V
    Power: 3.0kW
    Tande: 10T

    Addisionele inligting

    ------------------------------------------------ --------------------

    Verpakking: Neutrale karton boks
    Produktiwiteit: Top kwaliteit
    Brand: Boya
    Vervoer: Ocean, grond, lug
    Plek van herkoms: China, (Mainland)
    Verskaf Vermoë: 2000
    Sertifikaat: ISO9001
    HS Kode: 8511409900
    Port: Sjanghai, Ningbo, Xingang


    Produk Beskrywing

    vervaardiger verwysing nb
    WAI / vervoer binne 50-8440
    AS-PL UD12393S
    WAI / vervoer binne 6602N
    BOSCH 0001230004
    BOSCH 0001359095
    DELCO 10465148
    DELCO 10465239
    DELCO 1113289
    RENAULT 5000559361
    RENAULT 5010306412
    WILSON 91-01-4378
    PSH 570.018.103
    DIXIE TS-1582

    aansoek:

    Brand model tipe Jaar
    MACK Midliner CS 5.5 [E3] 01.1990-12.1999
    MACK Midliner CS 6.2 [E3] 01.1990-12.1999
    MACK Midliner CS 8.8 [E5] 01.1991-12.1996
    MACK Midliner CS 9.8 [E5] 01.1991-12.1996
    MACK Midliner MS 5.5 [E3] 01.1991-12.1999
    MACK Midliner MS 6.2 [E3] 01.1991-12.1999
    MACK Midliner MS 8.8 [E5] 01.1991-12.1996
    MACK Midliner MS 9.8 [E5] 01.1991-12.1996

  • Vorige:
  • Volgende:

  • 
    WhatsApp Online Chat!