• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    0001416036 24v 5.4kw üçün Iveco khd Starter

  • Vahidi Qiymət: USD 55-85 / Ədəd / Parça
  • Ödəniş növü: T / T, Western Union
  • INCOTERM: FOB, CFR, CIF
  • Min. Sifariş: 50Piece / Pieces
  • Çatdırılma vaxtı: 30 Gün
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Ətraflı

    Product Tags

    Əsas məlumat
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Sürət Növü: Digər
    Control System: Digər
    DC Form: Common Starter Motor
    Marka: Boya
    Uygulama: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltaj: 24V
    Power: 5.4KW
    Teeth: 11T

    Əlavə məlumat

    ------------------------------------------------ --------------------

    Qablaşdırma: Neytral Karton Box
    Məhsuldarlıq: Top keyfiyyət
    Marka: Boya
    Nəqliyyat: Ocean, Land Air
    Origin yer: Çin (Xalq Respublikası)
    Təchizat Bacarığı: 2000
    Sertifikat: ISO9001
    HS Kodu: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Product Description

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    BƏYANAT:

    marka model Type il
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Əvvəlki:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!