• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Mercedes 0001416024 24V 5.4KW Yeni Başlanğıc Motor

  • Vahidi Qiymət: USD 55-85 / Ədəd / Parça
  • Ödəniş növü: T / T, Western Union
  • INCOTERM: FOB, CFR, CIF
  • Min. Sifariş: 50Piece / Pieces
  • Çatdırılma vaxtı: 30 Gün
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Ətraflı

    Product Tags

    Əsas məlumat
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416024
    Sürət Növü: Digər
    Control System: Digər
    DC Form: Common Starter Motor
    Marka: Boya
    Uygulama: MERCEDES-Benz TRUCK
    OEM: 0021518501
    Voltaj: 24V
    Power: 5.4KW
    Teeth: 9t

    Əlavə məlumat

    ------------------------------------------------ --------------------

    Qablaşdırma: Neytral Karton Box
    Məhsuldarlıq: Top keyfiyyət
    Marka: Boya
    Nəqliyyat: Ocean, Land Air
    Origin yer: Çin (Xalq Respublikası)
    Təchizat Bacarığı: 2000
    Sertifikat: ISO9001
    HS Kodu: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Product Description

    BOSCH 0001402052
    BOSCH 0001416022
    BOSCH 0001416024
    BOSCH 0001416054
    BOSCH 0986011550
    BOSCH 1155
    DEUTZ 8123165
    LIEBHERR 6104021
    LUCAS LRS00817
    LUCAS LRS817
    MAN 51262017001
    MAN 51262017074
    MAN 51262017112
    MAN 512620178074
    MAN 51262019001
    MAN 51262019074
    MERCEDES 0021518501
    MERCEDES 0011514101
    MERCEDES 0021511301
    MERCEDES 0031516001
    MERCEDES 0031519501
    SCANIA 1101616
    SCANIA 349581

    BƏYANAT:

    marka model Type il
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.905] (MK) [OM441.913] 07.1989-08.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.914] 09.1989-07.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.915] (MK) [OM441.917] (MK) [OM441.923] 07.1989-08.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.926] 09.1989-07.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 408 3.8 Diesel (T2 / L) [OM314.948] 01.1970-01.1973
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 508 3.8 Diesel (T2 / L) [OM314.946] (T2 / L) [OM314.948] 02.1973-12.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 608 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10.1969-01.1973
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 608 3.8 (T2 / L) [OM314.948] (T2 / L) [OM314.967] 09.1982-12.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 808 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10.1969-12.1984
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 911 5.7 (LP) [OM352.907] (LP) [OM352.986] (LP) [OM353.909] 01.1967-12.1969
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Engine 3.8 [314] 04.1971-12.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES O 302 5.7 [OM352.980] [OM352.993] 12.1969-12.1974
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES O 302 8.7 [OM360.916] [OM360.979] [OM360.980] [OM360.981] [OM360.985] 05.1969-12.1974
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES O 305 8.7 [OM360.911] 01.1969-05.1973
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES O 309 D 3.8 [OM314.946] 01.1968-12.1969
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES O 309 D 3.8 [OM314.948] [OM314.959] 09.1982-
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES U 1000 5.7 [OM353.962] 01.1977-05.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES U 1150 5.7 [OM353.907] 05.1988-02.2001
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES U 1150 5.7 [OM353.940] 05.1988-02.2001

  • Əvvəlki:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!