• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    IVECO SCANIA 0001417005 24V 6.6KW üçün Başlanğıc Motor

  • Vahidi Qiymət: USD 55-85 / Ədəd / Parça
  • Ödəniş növü: T / T, Western Union
  • INCOTERM: FOB, CFR, CIF
  • Min. Sifariş: 50Piece / Pieces
  • Çatdırılma vaxtı: 30 Gün
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Ətraflı

    Product Tags

    Əsas məlumat
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001417005
    Sürət Növü: Digər
    Control System: Digər
    DC Form: Common Starter Motor
    Marka: Boya
    Uygulama: IVECO
    OEM: 42498146
    Voltaj: 24V
    Power: 6.6KW
    Teeth: 9t

    Əlavə məlumat

    ------------------------------------------------ --------------------

    Qablaşdırma: Neytral Karton Box
    Məhsuldarlıq: Top keyfiyyət
    Marka: Boya
    Nəqliyyat: Ocean, Land Air
    Origin yer: Çin (Xalq Respublikası)
    Təchizat Bacarığı: 2000
    Sertifikat: ISO9001
    HS Kodu: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Product Description

    BOSCH 0001410065
    BOSCH 0001411017
    BOSCH 0001411025
    BOSCH 0001411026
    BOSCH 0001417005
    BOSCH 0001417006
    BOSCH 0001417059
    BOSCH 0001417073
    BOSCH 0986013430
    BOSCH 0986013440
    BOSCH 1343
    BOSCH 1344
    DELCO 19024124
    ELMOT 007000
    IVECO 42498146
    IVECO 42498147
    IVECO 4732241
    IVECO 4732242
    IVECO 4782802
    IVECO 4782803
    IVECO 500325102
    khd 4684240
    khd 4684280
    LUCAS LRS00778
    LUCAS LRS00845
    LUCAS LRS778
    LUCAS LRS845
    MARELLI 4179626
    MITSUBISHI M130824TV1
    MITSUBISHI M130824TV2
    SCANIA 478280

    BƏYANAT:

     

    marka model Type il
    FIAT 420 Diesel   01.1984-
    IVECO 190 E 42 13.8 [8210.42L (TCA)] 11.1999-11.2004
    IVECO 190-33 13.8 [8210.22.105] 07.1984-09.1986
    IVECO 190-33 13.8 [8210.22.105] 01.1986-12.1987
    IVECO 190-33 13.8 [8210.22.105] 10.1986-05.1987
    IVECO 190-33 13.8 [8210.42.101] 07.1987-06.1990
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.101] 07.1987-06.1990
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.151] 01.1990-12.1992
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.152] 07.1990-12.1993
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.154] 07.1990-12.1993
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.161] 01.1990-12.1992
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.162] 07.1990-12.1993
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.171] 01.1990-12.1992
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.181] 07.1990-12.1993
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.182] 07.1990-12.1993
    IVECO 190-36 13.8 [8210.42.191] 07.1990-12.1993
    IVECO 220-36 13.8 [8210.42.152] 01.1990-12.1992
    IVECO 220-36 13.8 [8210.42.155] 01.1990-12.1992
    IVECO 220-36 13.8 [8210.42.172] 01.1990-12.1992
    IVECO 240-36 13.8 [8210.42.155] 01.1990-12.1992
    IVECO 240-36 13.8 [8210.42.165] 01.1990-12.1992
    IVECO 240-36 13.8 [8210.42.175] 01.1990-12.1992
    IVECO 240-36 13.8 [8210.42.185] 01.1990-12.1992
    IVECO 240-36 13.8 [8210.42.186] 01.1990-12.1992
    IVECO 240-36 13.8 [8210.42.195] 01.1990-12.1992
    IVECO 260 E 42 13.8 [8210.42L (TCA)] 11.1999-11.2004
    IVECO 340 E 42 13.8 [8210.42L.] 11.1999-11.2004
    IVECO 340 E 42 14.0 [8210.42L] 01.1993-11.2004
    IVECO 380 E 42 13.8 [8210.42L (TCA)] 11.1999-11.2004
    IVECO 380 E 42 14.0 [8210.42L] 01.1993-11.2004
    IVECO 400 E 42 14.0 [8210.42L] 01.1993-11.2004
    IVECO 410 E 37 13.8 [8210.42K (TCA)] 11.1999-11.2004
    IVECO 410 E 42 13.8 [8210.42L (TCA)] 11.1999-11.2004
    IVECO 410 E 42 14.0 [8210.42L] 01.1993-11.2004
    IVECO 440 E 37 14.0 [8210.42K] 01.1993-11.2004
    IVECO 580, DT    
    IVECO 720 E 42 14.0 [8210.42L] 01.1993-11.2004
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.175] 04.1987-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.175] 01.1991-12.1993
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.511] 04.1987-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.511] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.511] 01.1990-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.511] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.521] 04.1987-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.521] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.521] 01.1990-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.521] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.523] 04.1987-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.523] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.523] 01.1990-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.523] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.525] 04.1987-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.525] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.525] 01.1990-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.525] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.535] 04.1987-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.535] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.535] 01.1990-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.535] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.537] 04.1987-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.537] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.537] 01.1990-12.1992
    IVECO P / PA 190-30 13.8 [8210.22.537] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.210] 01.1989-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.210] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.210] 01.1989-10.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.210] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.235] 01.1989-10.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.235] 01.1989-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.235] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.235] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.237] 01.1989-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.237] 01.1989-10.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.237] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.237] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.269] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.269] 01.1989-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.269] 01.1989-10.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.269] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.270] 01.1989-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.270] 01.1989-10.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.270] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.270] 01.1991-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.271] 01.1989-12.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.271] 01.1989-10.1990
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.271] 01.1989-12.1992
    IVECO P / PA 330-36 13.8 [8210.42.271] 01.1991-12.1992

     


  • Əvvəlki:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!