• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter Za 0001416036 24v 5.4kw

  • Jedinica Cijena: USD 55-85 / komad / Komada
  • Plaćanje Tip: T / T, Western Union
  • Inkoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Pieces
  • Vrijeme isporuke: 30 dana
  • Luka: Shanghai, Xingang
  • Detalji o proizvodu

    oznake proizvoda

    Osnovne informacije
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Vožnje Tip: Ostalo
    Control System: Ostalo
    DC Oblik: Common Starter motora
    Brand: Boya
    Primjena: IVECO
    OEM: 0021518501
    Napon: 24V
    Snaga: 5.4KW
    Zubi: 11T

    Dodatne informacije

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pakovanje: Neutral Karton Box
    Produktivnost: Top kvalitet
    Brand: Boya
    Prijevoz: Ocean, Zemljište, Klima
    Mjesto podrijetla: Kina (kopno)
    Supply Sposobnost: 2000
    Certifikat: ISO9001
    HS Kod: 8511409900
    Luka: Shanghai, Ningbo, Xingang


    opis proizvoda

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    PRIJAVE:

    marka model tip godina
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Prethodna
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!