• Telèfon: + 86-311-80696188
  • Correu electrònic: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD arrencada per 5.4kw 0001416036 24v

  • Preu per unitat: USD 55-85 / trossos / trossos
  • Tipus de pagament: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Ordre: 50Piece / Peces
  • Temps de lliurament: 30 Dies
  • Port: Xangai, Xingang
  • Detalls del producte

    Etiquetes del producte

    Informació bàsica
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No.: 0001416036
    Tipus de conducció: Altres
    Sistema de control: Altres
    Forma DC: Comú Motor d'arrencada
    Marca: Boya
    Aplicació: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltatge: 24V
    Potència: 5.4KW
    Les dents: 11T

    Informació addicional

    ------------------------------------------------ --------------------

    Embalatge: Caixa de cartró neutral
    Productivitat: De qualitat superior
    Marca: Boya
    Transport: oceà, la terra, de l'aire
    Lloc d'origen: Xina (continental)
    Capacitat de subministrament: 2000
    Certificat: ISO9001
    Codi HS: 8511409900
    Port: Xangai, Ningbo, Xingang


    Descripció del producte

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLICACIONS:

    marca model tipus Curs
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06,1986-05,1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06,1986-05,1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04,1988-07,1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03,1989-07,1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04,1989-07,1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07,1991-07,2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07,1991-07,2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07,1991-07,2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07,1983-09,1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07,1983-06,1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04,1989-12,1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06,1986-05,1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04,1989-12,1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04,1987-05,1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05,1986-09,1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03,1989-12,1998

     

     


  • Anterior:
  • Següent:

  • 
    WhatsApp en línia per xatejar!