• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter Kay 0001416036 24v 5.4kw

  • Unit Presyo: USD 55-85 / Piraso / Piraso
  • Type pagbayad: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / piraso
  • Oras Delivery: 30 Adlaw
  • Pantalan: Shanghai, Xingang
  • Detalye Product

    Product Tags

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model Walay .: 0001416036
    Type Pagmaneho: Ang ubang mga
    Control System: Ang ubang mga
    DC Form: Common Starter Motor
    Brand: Boya
    Paggamit: IVECO
    OEM: 0021518501
    Boltahe: 24V
    Gahum: 5.4KW
    Mga ngipon: 11T

    Dugang nga mga Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: Neyutral Carton Kahon
    Productivity: Top kalidad
    Brand: Boya
    Transportasyon: Ocean, Yuta, Air
    Dapit sa Sinugdanan: China (Mainland)
    Supply Abilidad: 2000
    Sertipiko: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Description Product

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    PAGGAMIT:

    brand Modelo Matang tuig
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Balik:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!