• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd starter Per 0001416036 24v 5.4kw

  • Prezzo Unit: USD 55-85 / Piece / pauvre
  • Type pagamentu: T / T, Western Union
  • Incoterm: Fob, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / pauvre
  • Time cani: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Detail prodottu

    Tags prodottu

    Info Basic
    -------------------------------------------------- ------------------

    Model No .: 0001416036
    Type Driving: Altri
    System Control: Altri
    Form DC: starter Motor Common
    Marca: lake
    Scrizzione: IVECO
    Œm: 0021518501
    Francese voltage: 24V
    Power: 5.4KW
    Denti: 11T

    Info Additional

    -------------------------------------------------- ------------------

    Packaging: tirritoriu Caruso Box
    Impianti: a qualità Top
    Marca: lake
    Trasporti: Ocean, Land, Air France
    Luogo di Origini: China (Mainland)
    Corsu Scrittura: 2000
    Certificatu: ISO9001
    Code HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Description Product

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    Gran 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    TIPI:

    Brand Model Type Annu
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    Tes messages Online Chat!