• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter Pro 0001416036 24V 5.4kw

  • Jednotková cena: USD 55-85 / ks / ks
  • Platba Type: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Pořadí: 50Piece / Pieces
  • Dodací lhůta: 30 dní
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Detail produktu

    Štítky produktu

    Základní informace
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Hnací Type: Other
    Control System: Other
    DC Form: Společný Starter Motor
    Značka: Boya
    Použití: IVECO
    OEM: 0021518501
    Napětí: 24V
    Výkon: 5.4KW
    Zuby: 11T

    Doplňující informace

    ------------------------------------------------ --------------------

    Balení: Neutrální Carton Box
    Produktivita: Špičková kvalita
    Značka: Boya
    Doprava: oceán, pozemní, letecké
    Místo původu: Čína (pevninská část)
    Napájecí Schopnost: 2000
    Certifikát: ISO9001
    Kód HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    popis produktu

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLIKACE:

    Značka Modelka Typ Rok
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06,1986 až 05,1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06,1986 až 05,1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04,1988 až 07,1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03,1989 až 07,1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04,1989 až 07,1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07,1991 až 07,2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07,1991 až 07,2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07,1991 až 07,2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07,1983 až 09,1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07,1983 až 06,1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04,1989 až 12,1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06,1986 až 05,1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04,1989 až 12,1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04,1987 až 05,1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05,1986 až 09,1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03,1989 až 12,1998

     

     


  • Předchozí:
  • Další:

  • 
    WhatsApp Online chat!