• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter For 0001416036 24v 5.4kw

  • Enhed Pris: USD 55-85 / stk / Pieces
  • Betaling Type: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Pieces
  • Leveringstid: 30 dage
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Produkt detaljer

    Tags på produkter

    Grundlæggende Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model Nr .: 0001416036
    Kørsel: Andet
    Control System: Øvrige
    DC Type: Almindelig Starter Motor
    Mærke: Boya
    Anvendelse: IVECO
    OEM: 0021518501
    Spænding: 24V
    Strøm: 5.4KW
    Tænder: 11T

    Yderligere information

    ------------------------------------------------ --------------------

    Emballage: Neutral Æske
    Produktivitet: Top kvalitet
    Mærke: Boya
    Transport: Ocean, Land, Air
    Sted Oprindelsesland: Kina (Mainland)
    Supply Evne: 2000
    Certifikat: ISO9001
    HS-kode: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Produkt beskrivelse

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    ANVENDELSE:

    Brand Model Type År
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Forrige:
  • Næste:

  • 
    WhatsApp Online Chat!