• Telefono: + 86-311-80696188
  • Retpoŝto: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter Por 0001416036 24v 5.4kw

  • Unuo prezo: USD 55-85 / Peco / Pecoj
  • Pago Tipo: T / T, Okcidenta Unio
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Ordo: 50Piece / Pecoj
  • Delivery Time: 30 Tagoj
  • Pordo: Ŝanhajo, Xingang
  • produkto Detalo

    produkto Etikedoj

    Bazaj informoj
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modelo Ne .: 0001416036
    Veturado Tipo: Aliaj
    Kontrolo System: Aliaj
    PK Formo: Komuna Starter Motor
    Brand: Boya
    Apliko: IVECO
    OEM: 0021518501
    Tensio: 24V
    Potenco: 5.4KW
    Dentoj: 11T

    Kromaj Informoj

    ------------------------------------------------ --------------------

    Prezentanta: Neŭtrala Carton Skatolo
    Produktivo: Top kvalito
    Brand: Boya
    Transportado: Oceano, Lando, Aero
    Loko de Deveno: Ĉinio (Metropolo)
    Provizo Kapableco: 2000
    Atesto: ISO9001
    HS Kodo: 8511409900
    Pordo: Ŝanhajo, Ningbo, Xingang


    Priskribo de la produkto

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    Delco 19024033
    ELMOT 6200000
    Deutz 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLIKOJ:

    Brand Model Tipo jaro
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • 
    WhatsApp Online Babilejo!