• Telefonoa: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter 0001416036 24v 5.4kw For

  • Unitate Prezioa: USD 55-85 / Pieza / piezak
  • Ordainketa mota: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Ordena: 50Piece / piezak
  • Delivery Time: 30 egun
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Produktuen xehetasuna

    Produktuen Tags

    Oinarrizko informazioa
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Mota gidatzea: Beste
    Control System: Beste
    DC formularioa: Ohiko Starter Motor
    Marka: Boya
    Aplikazioa: IVECO
    OEM: 0021518501
    Tentsioa: 24V
    Power: 5.4KW
    Hortzak: 11T

    Informazio gehigarria

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: Neutral Carton Box
    Produktibitatea: Top kalitatea
    Marka: Boya
    Garraioa: Ocean, Land, Air
    Jatorrizko lekua: China (Penintsulako)
    Hornidura gaitasuna: 2000
    Ziurtagiria: ISO9001
    HS kodea: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Produktuaren Deskribapena

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    Deutz 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLIKAZIOAK:

    Marka Model Mota Urtea
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Aurreko:
  • Hurrengoa:

  • 
    WhatsApp Online Berriketan!