• Puhelin: + 86-311-80696188
  • Sähköposti: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter 0001416036 24v 5.4kw

  • Yksikköhinta: USD 55-85 / Kukin / kpl
  • Maksu Tyyppi: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Järjestys: 50Piece / kpl
  • Toimitusaika: 30 päivää
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Tuotetiedot

    tuotteen Tunnisteet

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Tuotenro .: 0001416036
    Ajo Tyyppi: Muu
    Ohjausjärjestelmä: Muu
    DC muoto: Yhteinen Käynnistysmoottori
    Brand: Boya
    Sovellus: IVECO
    OEM: 0021518501
    Jännite: 24V
    Teho: 5.4KW
    Hampaat: 11T

    Lisätietoja

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pakkaus: Neutral pahvilaatikko
    Tuottavuus: Laadukasta
    Brand: Boya
    Kuljetus: Ocean, maa-, ilma-
    Kotipaikkaan: Kiina (Manner)
    Supply Ability: 2000
    Todistus: ISO9001
    HS-koodi: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Tuotteen Kuvaus

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    Elmot 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    SOVELLUKSET:

    Brändi Malli Tyyppi vuosi
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06,1986-05,1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06,1986-05,1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04,1988-07,1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03,1989-07,1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04,1989-07,1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07,1991-07,2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07,1991-07,2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07,1991-07,2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07,1983-09,1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07,1983-06,1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04,1989-12,1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06,1986-05,1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04,1989-12,1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04,1987-05,1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05,1986-09,1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03,1989-12,1998

     

     


  • Edellinen:
  • Seuraava:

  • 
    WhatsApp Online Chat!