• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter Foar 0001416036 24V 5.4kw

  • Unit Priis: USD 55-85 / Piece / Pieces
  • Beteljen Type: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Folchoarder: 50Piece / Pieces
  • Levering Time: 30 Days
  • Poarte: Shanghai, Xingang
  • produkt Detail

    produkt Tags

    Basis Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Driving Type: Oare
    Control System: Oare
    DC Foarm: Common Starter Motor
    Brand: Boya
    Applikaasje: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Power: 5.4KW
    Tosken: 11T

    oanfoljende Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ferpakking: Neutral Carton Box
    Produktiviteit: Top kwaliteit
    Brand: Boya
    Ferfier: Ocean, Land, Air
    Plak of Origin: China (Mainland)
    Supply Mooglikheid: 2000
    Sertifikaat: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Poarte: Shanghai, Ningbo, Xingang


    produkt Omskriuwing

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    Deutz 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    OANFRAACH:

    Merk Model Type Jier
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • 
    WhatsApp Online Chat!