• Fón: + 86-311-80696188
  • R-phost: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD tosaithe Do 5.4kw 0001416036 24V

  • Aonad Praghas: USD 55-85 / Píosa / Píosaí
  • Cineál Íocaíochta: T / T, Aontas Iarthar
  • Sonraí Fiosrúcháin: FOB, CÉ, CIF
  • Min. Ordú: 50Piece / Píosaí
  • Am Seachadadh: 30 Laethanta
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Sonraigh Táirge

    Táirge Clibeanna

    Buneolas
    ------------------------------------------------ --------------------

    Samhail Uimh .: 0001416036
    Cineál Tiomána: Eile
    Córas Rialaithe: Eile
    Foirm DC: Tosaithe Motor Common
    Brand: Boya
    Feidhmchlár: Iveco
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Cumhacht: 5.4KW
    Fiacla: 11T

    Eolas breise

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pacáistiú: Neodrach Carton Box
    Táirgiúlacht: Barr cáilíochta
    Brand: Boya
    Iompar: Ocean, Talún, Aeir
    Áit Origin: An tSín (Mórthír)
    Soláthar Cumas: 2000
    Teastas: ISO9001
    HS Cód: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Cur síos ar an Táirge

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    IARRATAIS:

    Brand Mionsamhail cineál Bliain
    Iveco P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    Iveco P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    Iveco P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    Iveco P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    Iveco P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    Iveco P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    Iveco P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    Iveco P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    Iveco P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Roimhe Seo:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Líne Comhrá!