• Fòn: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Tòiseachaidh Airson 0001416036 24v 5.4kw

  • Aonad Price: Togbhail 55-85 / Piece / Pieces
  • Pàigheadh Type: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Uairean. Òrdugh: 50Piece / Pieces
  • Lìbhrigeadh Ùine: 30 làithean
  • Port: Shanghai, Xingang
  • bathar Detail

    bathar Tags

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modail No .: 0001416036
    Driving Type: Other
    Control System: eile
    DC Foirm: Common Tòiseachaidh Motor
    Dearbh-aithne: Boya
    Iarrtas: IVECO
    OEM: 0021518501
    Bholtaids: 24V
    Cumhachd: 5.4KW
    Teeth: 11T

    a bharrachd Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pacaidh: Neo chartan Box
    Dèanadas: Top càileachd
    Dearbh-aithne: Boya
    Còmhdhail: Ocean, An Tìr, an Adhair
    Place of Origin: Sìona (Tìr-mòr)
    Solar Comas: 2000
    Teisteanas: ISO9001
    HS Còd: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    bathar Tuairisgeul

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    IARRTASAN:

    Dearbh-aithne Modail Type Bliadhna
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!