• Teléfono: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd de inicio 5.4kw 0001416030 24V

  • Prezo unitario: USD 55-85 / partes / Pieces
  • Tipo de pagamento: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Orde: 50piece / Pieces
  • Tempo de entrega: 30 días
  • Porto: Shanghai, Xingang
  • Detalles do produto

    Etiquetas de produtos

    Información básica
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modelo no.: 0001416030
    Tipo de condución: Other
    Sistema de Control: Other
    Formulario DC: Motor de arranque común
    Marca: Boya
    Aplicación: IVECO
    OEM: 0021518501
    Tensión: 24V
    Poder: 5.4KW
    Dentes: T9

    Información adicional

    ------------------------------------------------ --------------------

    Embalaxe: Neutro Carton Box
    Produtividade: Calidade superior
    Marca: Boya
    Transporte: Océano, Terra, Aire
    Lugar de orixe: China (continente)
    Capacidade de subministración: 2000
    Certificado: ISO9001
    Código HS: 8511409900
    Porto: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Descrición do produto

    BOMAG 05710918
    BOSCH 0001410053
    BOSCH 0001410063
    BOSCH 0001416030
    BOSCH 0001416035
    BOSCH 0986011460
    BOSCH 1146
    CASE B0041585
    IVECO 4842813
    KHD 2403887
    KHD 1162506
    KHD 1174633
    LUCAS LRS02151
    LUCAS LRS2151
    Marelli 8122161

    APLICACIÓNS:

    Marca Modelo tipo ano
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 04.1984-05.1989
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 04.1984-12.1985
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 01.1985-12.1985
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 04.1985-12.1985
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 01.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 01.1988-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-12.1990
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 01.1990-12.1990
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 01.1991-12.1993
    IVECO P / PA 190-32 16,0 [F10L413F] 01.1983-12.1985
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 12,1979-10,1985
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 03.1984-06.1986
    IVECO P / PA 260-32 16,0 [F10L413F] 01.1983-12.1985

  • Anterior:
  • Seguinte:

  • 
    WhatsApp Chat Online!