• Teléfono: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Start For 5.4kw 0001416036 24V

  • Prezo unitario: USD 55-85 / partes / Pieces
  • Tipo de pagamento: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Orde: 50piece / Pieces
  • Tempo de entrega: 30 días
  • Porto: Shanghai, Xingang
  • Detalles do produto

    Etiquetas de produtos

    Información básica
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modelo no.: 0001416036
    Tipo de condución: Other
    Sistema de Control: Other
    Formulario DC: Motor de arranque común
    Marca: Boya
    Aplicación: IVECO
    OEM: 0021518501
    Tensión: 24V
    Poder: 5.4KW
    Dentes: 11T

    Información adicional

    ------------------------------------------------ --------------------

    Embalaxe: Neutro Carton Box
    Produtividade: Calidade superior
    Marca: Boya
    Transporte: Océano, Terra, Aire
    Lugar de orixe: China (continente)
    Capacidade de subministración: 2000
    Certificado: ISO9001
    Código HS: 8511409900
    Porto: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Descrición do produto

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    Delco 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLICACIÓNS:

    Marca Modelo tipo ano
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Anterior:
  • Seguinte:

  • 
    WhatsApp Chat Online!