• Teléfono: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Novo motor de partida para Mercedes 0001416024 24V 5.4KW

  • Prezo unitario: USD 55-85 / partes / Pieces
  • Tipo de pagamento: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Orde: 50piece / Pieces
  • Tempo de entrega: 30 días
  • Porto: Shanghai, Xingang
  • Detalles do produto

    Etiquetas de produtos

    Información básica
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modelo no.: 0001416024
    Tipo de condución: Other
    Sistema de Control: Other
    Formulario DC: Motor de arranque común
    Marca: Boya
    Aplicación: Camión Mercedes-Benz
    OEM: 0021518501
    Tensión: 24V
    Poder: 5.4KW
    Dentes: T9

    Información adicional

    ------------------------------------------------ --------------------

    Embalaxe: Neutro Carton Box
    Produtividade: Calidade superior
    Marca: Boya
    Transporte: Océano, Terra, Aire
    Lugar de orixe: China (continente)
    Capacidade de subministración: 2000
    Certificado: ISO9001
    Código HS: 8511409900
    Porto: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Descrición do produto

    BOSCH 0001402052
    BOSCH 0001416022
    BOSCH 0001416024
    BOSCH 0001416054
    BOSCH 0986011550
    BOSCH 1155
    DEUTZ 8123165
    LIEBHERR 6104021
    LUCAS LRS00817
    LUCAS LRS817
    MAN 51262017001
    MAN 51262017074
    MAN 51262017112
    MAN 512620178074
    MAN 51262019001
    MAN 51262019074
    MERCEDES 0021518501
    MERCEDES 0011514101
    MERCEDES 0021511301
    MERCEDES 0031516001
    MERCEDES 0031519501
    SCANIA 1101616
    SCANIA 349581

    APLICACIÓNS:

    Marca Modelo tipo ano
    Mercedes-Benz camións e autobuses 1222 11,0 (MK) [OM441.905] (MK) [OM441.913] 07.1989-08.1994
    Mercedes-Benz camións e autobuses 1222 11,0 (MK) [OM441.914] 09.1989-07.1994
    Mercedes-Benz camións e autobuses 1222 11,0 (MK) [OM441.915] (MK) [OM441.917] (MK) [OM441.923] 07.1989-08.1994
    Mercedes-Benz camións e autobuses 1222 11,0 (MK) [OM441.926] 09.1989-07.1994
    Mercedes-Benz camións e autobuses 408 3.8 Diesel (T2 / L) [OM314.948] 01.1970-01.1973
    Mercedes-Benz camións e autobuses 508 3.8 Diesel (T2 / L) [OM314.946] (T2 / L) [OM314.948] 02.1973-12.1988
    Mercedes-Benz camións e autobuses 608 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10.1969-01.1973
    Mercedes-Benz camións e autobuses 608 3.8 (T2 / L) [OM314.948] (T2 / L) [OM314.967] 09.1982-12.1988
    Mercedes-Benz camións e autobuses 808 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10,1969-12,1984
    Mercedes-Benz camións e autobuses 911 5.7 (LP) [OM352.907] (LP) [OM352.986] (LP) [OM353.909] 01.1967-12.1969
    Mercedes-Benz camións e autobuses motor 3.8 [314] 04.1971-12.1988
    Mercedes-Benz camións e autobuses O 302 5,7 [OM352.980] [OM352.993] 12,1969-12,1974
    Mercedes-Benz camións e autobuses O 302 8,7 [OM360.916] [OM360.979] [OM360.980] [OM360.981] [OM360.985] 05.1969-12.1974
    Mercedes-Benz camións e autobuses O 305 8,7 [OM360.911] 01.1969-05.1973
    Mercedes-Benz camións e autobuses S 309 D 3.8 [OM314.946] 01.1968-12.1969
    Mercedes-Benz camións e autobuses S 309 D 3.8 [OM314.948] [OM314.959] 09.1982-
    Mercedes-Benz camións e autobuses L 1000 5.7 [OM353.962] 01.1977-05.1988
    Mercedes-Benz camións e autobuses L 1150 5.7 [OM353.907] 05.1988-02.2001
    Mercedes-Benz camións e autobuses L 1150 5.7 [OM353.940] 05.1988-02.2001

  • Anterior:
  • Seguinte:

  • 
    WhatsApp Chat Online!