• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd like me ka No ka 0001416036 24v 5.4kw

  • Unit Price: USD 55-85 / apana /'āpana
  • Uku Type: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Mea: 50Piece / apana
  • Delivery Time: 30 Na
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Detail

    Product Tags

    XIX. Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No: 0001416036
    Ka hoʻokukeʻana Type: Other
    Na Makuahine System: Other
    DC palapala: Common like me ka Hawaii
    Brand: Boya
    Noi: IVECO
    OEM: 0021518501
    Anakahi uila: 24V
    Mana: 5.4KW
    Niho: 11T

    Additional Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    'ōpala:'ākilikai Carton Box
    Productivity: Top kona mea e like
    Brand: Boya
    Ka halihali: Ocean, Land, Air
    Place o ke kumu: China (Mainland)
    Lako hana: 2000
    Palapala: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Product Description

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    noi:

    Brand Model ʻAno Makahiki
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online eʻauʻau kai!