• Xov tooj: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd oob khab Rau 0001416036 24V 5.4kw

  • Unit Nqe: USD 55-85 / Daim / Daim
  • Payment hom: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Kev txiav txim: 50Piece / Daim
  • Tus me nyuam lub sij hawm: 30 Hnub
  • Chaw nres nkoj: Shanghai, Xingang
  • khoom Nthuav dav

    khoom cim npe

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model Tsis .: 0001416036
    Tsav hom: Lwm yam
    Control System: Lwm yam
    DC Form: Common oob khab Tsav
    Hom: Boya
    Daim ntawv: Iveco
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Hwj chim: 5.4KW
    Hniav: 11T

    ntxiv Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ntim: Nruabnrab Thawv Box
    Productivity: sab saum toj zoo
    Hom: Boya
    Tsheb thauj mus los dej hiav txwv, av, cua
    Qhov chaw ntawm keeb kwm: Tuam Tshoj (Mainland)
    Mov Muaj peev xwm: 2000
    Daim ntawv pov thawj: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Chaw nres nkoj: Shanghai, Ningbo, Xingang


    hauj lwm yam khoom

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    Daim ntaub ntawv:

    Hom Model hom xyoo
    Iveco P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    Iveco P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    Iveco P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    Iveco P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    Iveco P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    Iveco P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    Iveco P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    Iveco P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    Iveco P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • 
    WhatsApp Online tham!