• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter Za 0001416036 24V 5.4kw

  • Cijena: USD 55-85 / kom / komada
  • Vrsta plaćanja: T / T, Western Union
  • Inkoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Red: 50Piece / komada
  • Vrijeme isporuke: 30 dana
  • Luka: Šangaj, Xingang
  • Pojedinosti o proizvodu

    Oznake proizvoda

    Osnovne informacije
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Vožnja Tip: Ostalo
    Sustav kontrole: Ostalo
    Obrazac DC: Zajednički Motor
    Marka: Boya
    Primjena: IVECO
    OEM: 0021518501
    Napon: 24 V
    Snaga: 5.4KW
    Zubi: 11t

    Dodatne informacije

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pakiranje: Neutralna kartonska kutija
    Produktivnost: kvaliteta Vrh
    Marka: Boya
    Prijevoz: ocean, zemlja, zrak
    Mjesto podrijetla: Kina (kopno)
    Nabava Sposobnost: 2000
    Certifikat: ISO9001
    HS Šifra: 8511409900
    Luka: Šangaj, Ningbo, Xingang


    Opis proizvoda

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    PRIJAVE:

    marka Model Tip Godina
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Prethodna:
  • Sljedeća:

  • 
    WhatsApp Online Chat!