• Telefòn: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD kòmanse Pou 0001416036 24v 5.4kw

  • Pri Unit: USD 55-85 / Moso / Moso
  • Kalite Peman: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, kaf
  • Min. Lòd: 50Piece / Moso
  • Tan livrezon: 30 jou
  • Port: Shanghai, Xingang
  • pwodwi Detay

    pwodwi baj

    Debaz Enfòmasyon sou
    ------------------------------------------------ --------------------

    Ki gen konpòtman egzanplè Pa gen .: 0001416036
    Kondwi jan de: Lòt
    Kontwòl Sistèm: lòt
    Fòm DC: Komen Machin kòmanse
    Brand: Boya
    Aplikasyon: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Pouvwa: 5.4KW
    Dan: 11T

    Lòt Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Anbalaj: Net Carton Box
    Productivity: bon jan kalite Top
    Brand: Boya
    Transpò: Oseyan, Tè, lè
    Lieu de sous: Lachin (Mainland)
    Abilite Pwovizyon pou: 2000
    Sètifika: ISO9001
    HS kòd: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Deskripsyon Product

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLIKASYON:

    mak Ki gen konpòtman egzanplè Kalite Ane
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp sou entènèt chat!