• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter 0001416036 24v 5.4kw

  • Egységár: Ft 55-85 / db / db
  • Fizetés típusa: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Rendezés: 50Piece / db
  • Szállítási határidő: 30 nap
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Termék leírás

    Termék címkék

    Alapvető információ
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Vezetési típusa: Egyéb
    Control System: Egyéb
    DC Típus: közös indítómotor
    Márka: Boya
    Alkalmazás: IVECO
    OEM: 0021518501
    Feszültség: 24V
    Teljesítmény: 5.4KW
    Fogak: 11T

    További információ

    ------------------------------------------------ --------------------

    Csomagolás: Neutral Karton doboz
    Termelékenység: Csúcsminőségű
    Márka: Boya
    Szállítás: Ocean, szárazföldi, légi
    Származási hely: Kína (szárazföld)
    Supply Ability: 2000
    Tanúsítvány: ISO9001
    HR-kód: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    termékleírás

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    ALKALMAZÁSOK:

    Márka Modell típus Év
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Előző:
  • Következő:

  • 
    WhatsApp Online Chat!