• Telpon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Bag Kanggo 0001416036 24v 5.4kw

  • Price Unit: USD 55-85 / Potongan /
  • Pembayaran Koleksi: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Potongan
  • Delivery Time: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Detail produk

    Tags Product

    Info dhasar
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Driving Koleksi: Other
    Control System: Other
    Formulir DC: Common Bag Motor
    Brand: Boya
    Aplikasi: Iveco
    OEM: 0021518501
    Voltase: 24V
    Power: 5.4KW
    Untu: 11T

    Info tambahan

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: Neutral Carton Box
    Produktivitas: Top kualitas
    Brand: Boya
    Transportasi: Samudra, Land, Air
    Panggonan Asal: China (Mainland)
    Sumber Kabisan: 2000
    Certificate: ISO9001
    Kode HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Description Product

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    Deutz 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    APLIKASI:

    Brand model Koleksi taun
    Iveco P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    Iveco P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    Iveco P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    Iveco P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    Iveco P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    Iveco P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    Iveco P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    Iveco P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    Iveco P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    Iveco P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    Tampilan Online Chat!