• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Destpêker Ji bo 5.4kw 0001416036 24v

  • Unit Biha: USD 55-85 / Piece / Pieces
  • Type Payment: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Kom: 50Piece / Pieces
  • Delivery Time: 30 Rojan
  • Port: Shanghai, xingang
  • Detail Product

    Tags Product

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Driving Type: Other
    Sistema kontrol: Other
    Form DC: Common Destpêker Motor
    Brand: Boya
    Application: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Power: 5.4KW
    Teeth: 11T

    Additional Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: Arî Carton Box
    Productivity: quality Top
    Brand: Boya
    Veguhestinê: Ocean, Land, Air
    Place of Origin: China (Mainland)
    Supply Ability: 2000
    Certificate: ISO9001
    Code HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Zhejiang, xingang


    Description Product

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    Delco 19024033
    ELMOT 6200000
    Deutz 01174645
    BIJL LRS00748
    BIJL LRS01862
    BIJL LRS1862
    BIJL LRS748

    sepanên:

    Şanika şewatê Cins Awa Sal
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Chat liserxetê!