• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Coepi iveco Khd enim (MCDXVI)XXXVI 24v 5.4kw

  • Unit Price: USD 55-85 / Antiphon / Mass
  • Payment Type: T / T, Western Unionis
  • Incoterm, MALITIA, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Mass
  • Delivery Tempus: XXX diebus
  • Portus, Shanghai, Xingang
  • Product Detail

    Product Tags

    Info basic
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: (MCDXVI)XXXVI
    Cras Type:
    Control System: Alius
    DC Form: Motor Clementine_Vulgate Coepi
    Brand: Baia
    Application: IVECO minibus
    Altera: 0021518501
    Voltage: 24V
    Virtus; 5.4KW
    Dentes frendentes video: 11T

    Additional Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging, Neutrali Genere Quid Factum carton Box
    Productivity, qualis Top
    Brand: Baia
    Translationem: Terra, terra, Air
    Locus Origin: Sinis (continentis)
    Facultates copiam: MM
    Libellum: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Portus: Shanghai, Ningbo, Xingang


    depictio producti

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    LIQUI MOLY 19024033
    ELMOT 6200000
    TUITIENSIS 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    APPLICATIONS:

    Brand model genus annos singulos
    IVECO minibus P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO minibus P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO minibus P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO minibus P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO minibus P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO minibus P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO minibus P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO minibus P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO minibus P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO minibus P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO minibus P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO minibus P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO minibus P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO minibus P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO minibus P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO minibus P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Prior:
  • Next:

  • 
    Whatsapp Online Chat!