• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    IVECO Khd Starter Fir 0001416036 24v 5.4kw

  • Eenheet Präis: USD 55-85 / Steck / Stécker
  • Bezuelen Typ: T / T, Western Union
  • Incoterm: Fob, CFR, CIF
  • Min. Bestellung: 50Piece / Stécker
  • Liwwerung Time: 30 Deeg
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Produit Gouschteng:

    Produit Tags

    Basis Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modell Nee .: 0001416036
    Dreiwend Typ: Aner
    Kontroll System: Aner
    DC Form: Gemeinsam Starter Motor
    Mark: Boya
    Applikatioun: IVECO
    Equipment: 0021518501
    Volt: 24V
    Power: 5.4KW
    Zänn: 11T

    weider Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Verpakung: Neutral Kartong Box
    Produktivitéit: Top Qualitéit
    Mark: Boya
    Transport: Ozean, Land, Air
    Place Hierkonft: China (Kontinent)
    Fourniture unzeschmieren: 2000
    Zertifikat: ISO9001
    T Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Produkt beschreiwung

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APPLICATIOUNE:

    Mark Modell Typ Joer
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Virdrun:
  • Nächste:

  • 
    WhatsApp Online Chat!