• Telefonas: + 86-311-80696188
  • E-paštas: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD starteris 0001416036 24V 5.4kw

  • Vieneto kaina: LTL 55-85 / vnt / vnt
  • Mokėjimo būdas: T / T, "Western Union"
  • Incoterms: Fobijos, CFR CIF
  • Min. Užsakyti: 50Piece / vnt
  • Pristatymo laikas: 30 dienų
  • Prievadas: Šanchajus, Xingang
  • Prekės detalės

    Prekės žymės

    Pagrindinis Informacija
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modelis Nėra .: 0001416036
    Vairavimo tipas: Kita
    Valdymo sistema: Kita
    DC Forma: Bendra starterį
    Gamintojas: Boya
    Naudojimas: IVECO
    OĮG: 0021518501
    Įtampa: 24V
    Galia: 5.4KW
    Dantys: 11T

    Papildoma informacija

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pakuotė: Neutralus Kartoninė dėžutė
    Produktyvumas: Aukščiausios kokybės
    Gamintojas: Boya
    Transportas: vandenynas, Žemės, Oro
    Vieta Kilmės šalis: Kinija (žemyninė)
    Tiekimo Galimybė: 2000
    Sertifikatas: ISO9001
    HS kodas: 8511409900
    Prievadas: Šanchajus, Ningbo, Xingang


    Prekės aprašymas

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    PROGRAMOS:

    markė Modelis tipas metai
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Ankstesnis:
  • Kitas:

  • 
    "WhatsApp" internetu Kalbėtis!