• Tālrunis: + 86-311-80696188
  • E-pasts: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter 0001416030 24v 5.4kw

  • Vienības cena: USD 55-85 / gab / Pieces
  • Maksājuma veids: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Pasūtījums: 50Piece / Pieces
  • Piegādes laiks: 30 dienas
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Detail

    Preces birkas

    Pamata informācija
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modeļa Nr .: 0001416030
    Braukšanas veids: Citi
    Kontroles sistēma: Cits
    DC Kopēja Starter Motor
    Zīmols: Boya
    Pielietojums: IVECO
    OEM: 0021518501
    Spriegums: 24V
    Jauda: 5.4KW
    Zobu: 9T

    Papildus informācija

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: Neutral Kartona Box
    Produktivitāte: Top kvalitāte
    Zīmols: Boya
    Transports: Ocean, Zemes, Gaisa
    Izcelsmes vieta: Ķīna (Mainland)
    Supply Ability: 2000
    Sertifikāts: ISO9001
    HS kods: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Produkta apraksts

    BOMAG 05710918
    BOSCH 0001410053
    BOSCH 0001410063
    BOSCH 0001416030
    BOSCH 0001416035
    BOSCH 0986011460
    BOSCH 1146
    CASE B0041585
    IVECO 4842813
    KHD 2403887
    KHD 1162506
    KHD 1174633
    LUCAS LRS02151
    LUCAS LRS2151
    MARELLI 8122161

    PIETEIKUMI:

    Zīmols modelis tips gads
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 04.1984-05.1989
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 04.1984-12.1985
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 01.1985-12.1985
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 04.1985-12.1985
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 01.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 01.1988-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-12.1990
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 01.1990-12.1990
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 01.1991-12.1993
    IVECO P / PA 190-32 16.0 [F10L413F] 01.1983-12.1985
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 12,1979-10,1985
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 03.1984-06.1986
    IVECO P / PA 260-32 16.0 [F10L413F] 01.1983-12.1985

  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • 
    WhatsApp Online Chat!