• Tālrunis: + 86-311-80696188
  • E-pasts: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD starteris 0001416036 24V 5.4kw

  • Vienības cena: USD 55-85 / gab / Pieces
  • Maksājuma veids: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Pasūtījums: 50Piece / Pieces
  • Piegādes laiks: 30 dienas
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Detail

    Preces birkas

    Pamata informācija
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modeļa Nr .: 0001416036
    Braukšanas veids: Citi
    Kontroles sistēma: Cits
    DC Kopēja Starter Motor
    Zīmols: Boya
    Pielietojums: IVECO
    OEM: 0021518501
    Spriegums: 24V
    Jauda: 5.4KW
    Zobu: 11T

    Papildus informācija

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: Neutral Kartona Box
    Produktivitāte: Top kvalitāte
    Zīmols: Boya
    Transports: Ocean, Zemes, Gaisa
    Izcelsmes vieta: Ķīna (Mainland)
    Supply Ability: 2000
    Sertifikāts: ISO9001
    HS kods: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Produkta apraksts

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    PIETEIKUMI:

    Zīmols modelis tips gads
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • 
    WhatsApp Online Chat!