• Waea: + 86-311-80696188
  • E-mēra: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter hoki 0001416036 24v 5.4kw

  • Unit Utu: USD 55-85 / Piece / Pieces
  • Momo utu: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Pieces
  • Time Tukunga: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Taipitopito hua

    Tūtohu hua

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Momo Driving: Ētahi atu
    Pūnaha Mana: Ētahi atu
    Puka DC: Common Starter Motor
    Waitohu: Boya
    Taupānga: IVECO
    OEM: 0021518501
    Ngaohiko: 24V
    Power: 5.4KW
    Niho: 11T

    Info atu

    ------------------------------------------------ --------------------

    Packaging: kūpapa Box te kātene
    Whaihuatanga: Top kounga
    Waitohu: Boya
    Transportation: Ocean, Whenua, Air
    Place o Origin: China (Mainland)
    Supply āhei: 2000
    Tiwhikete: ISO9001
    Code HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Whakaahuatanga hua

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    TONO:

    Brand Model momo tau
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Mua:
  • Tō muri mai:

  • 
    WhatsApp Online Chat!