• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-пошта: daniel@world-starter.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  за нас

  20170515_104045

  Shijiazhuang Boya автомобилски Електрични апарати копродукции, Ltd  has professional management and technical teams led by senior engineers and other professionals. To ensure product quality and credibility, the company owns advanced processing equipment, perfect testing equipment and quality management system. In 2010, the company passed reassessment of ISO9001 (version 2008) International Quality Management System certification.
  Компанијата инсистира на водич линија на "најдобар квалитет за опстанок, ефикасност за развој, професионален менаџмент за обезбедување на клиенти услуги". Компанијата има за цел да се развие повеќе бизнис можност преку создавање на брендирање производи за клиентите. Boya стартер мотори и генератори може да се користат во тешки возила, специјални возила, луксузни автобуси, градежни машини и други видови на возила. Со одлични технички перформанси и сигурен квалитет, Boya производи се тргува на цела Кина. Покрај тоа, голем број на машински делови и компоненти се извезени во многу други земји и региони во Средниот Исток, Југоисточна Азија, Европа и Америка. Компанијата има стекнато многу добра кредибилитет и репутација за победа на пазарот од страна на нашите одличен квалитет, ефективни производи и професионални услуги.
  Ние сме подготвени да соработуваме со домашни и странски партнери за нашата подобра иднина.


  
  WhatsApp Онлајн Chat!