• Телефон: + 86-311-80696188
 • Е-пошта: daniel@world-starter.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  BOSCH отворена Deutz 1011 Мотори 0-001-223-016 0001223016

 • Единица Цена: USD 55-85 / Парче / Парчиња
 • Тип на плаќање: T / T, Western Union
 • Барање детали: ФОБ, ЦФР, CIF
 • Мин. Подреди по: 10Piece / Парчиња
 • Време на испорака: 5 дена
 • Порт: Шангај, Xingang
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации
  ------------------------------------------------ --------------------

  Модел бр .: 0001223016
  Возење Тип: Во другите
  Систем за контрола на: Друго
  DC Форма: Заеднички стартерот
  Бренд: Boya
  Примена: Deutz мотори
  ОЕМ: 01182384
  Напон: 12V
  Моќност: 2.3KW
  Заби: 9T

  Додатни информации

  ------------------------------------------------ --------------------

  Пакување: Неутрална картонска кутија
  Продуктивност: Врвен квалитет
  Бренд: Boya
  Транспорт: Океан, земја, воздух
  Место на потекло: Кина (континентална)
  Набавка Способност: 2000
  Сертификат: ISO9001
  HS Код: 8511409900
  Порт: Шангај, Ningbo, Xingang


  Опис на производот

  Суд nb Производител
  0001223016 BOSCH
  0001223021 BOSCH
  01182382 KHD
  01182384 KHD
  01183599 KHD
  1181751 KHD
  1182124 KHD
  1182382 KHD
  1182384 KHD
  1183599 KHD
  113181 на товар
  25-3324 ELSTOCK
  11.131.223 ИСКРА / LETRIKA
  AZE4566 ИСКРА / LETRIKA
  LRS01755 LUCAS
  2011-099RS РС
  STR22075 WOODAUTO
  ЕСЗ-121068 ЕСЗ
  RNL223016 RNL
  8506 CEVAM
  CST10226AS Каско
  CST10226GS Каско
  CST21139GS Каско
  18951N WAI / транспорт во
  861094 PRESTOLITE
  DRS9820 DELCO
  DRS9820N DELCO
  19083027 DELCO
  S0101 AS-PL
  AEY1755 AUTOELECTRO

   

  примена:

  BW124DH-3 F3L1011 Deutz дизел 1997-2006
  BW124PDH-3 F3L1011 Deutz дизел 1997-2006

   

   

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!