• Телефон: + 86-311-80696188
  • Е-пошта: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    AAPEX Show 2018

    AAPEX Show 2018
    AAPEX Прикажи: Шоуто трговија
    Автомобилски резервни производи Експо (AAPEX) е премиерот настан на индустријата за нови производи, бизнис решенија, најновата иновација, широко образование и исклучителни вмрежување. Индустријата опфаќа сите производи и услуги купени за лесни и тешки возила по оригиналниот продажба вклучувајќи и резервни делови, опрема, средства за подмачкување, изглед производи, гуми, судир поправки, поправки сервис, како и средствата и опремата потребни за да се направи поправка.

    Настан на профилот AAPEX Прикажи
    индустрии: автомобилски делови за автомобили Каравани Автомобили Комерцијални возила Мотори
    следното издание AAPEX Прикажи
    Од вторник 30 октомври до четвртокот 1 ноември 2018 година
    Место: Песоци Експо и Конгресен центар
    Град: Лас Вегас
    Држава: Соединетите Американски Држави


    Време на мислењето: Септември-04-2018
    
    WhatsApp Онлајн Chat!