• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mel: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Starter Iveco KHD Untuk 0001416036 24v 5.4kw

  • Harga seunit: USD 55-85 / sekeping / keping
  • Jenis pembayaran: T / T, Western Union
  • Butir: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / keping
  • Masa penghantaran: 30 Hari
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Detail produk

    produk Tags

    Maklumat asas
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Jenis memandu: Lain-lain
    Sistem kawalan: Lain-lain
    Borang DC: Common Starter Motor
    Jenama: Boya
    Permohonan: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltan: 24V
    Kuasa: 5.4KW
    Gigi: 11T

    Maklumat tambahan

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pembungkusan: Neutral Carton Box
    Produktiviti: Top quality
    Jenama: Boya
    Ocean, Land, Air
    Tempat asal: China (tanah besar)
    Keupayaan bekalan: 2000
    Sijil: ISO9001
    Kod HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Penerangan Produk

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    PERMOHONAN:

    jenama model Jenis tahun
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Seterusnya:

  • 
    WhatsApp Online Chat!