• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mel: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Motor baru Starter untuk Mercedes 0001416024 24V 5.4KW

  • Harga seunit: USD 55-85 / sekeping / keping
  • Jenis pembayaran: T / T, Western Union
  • Butir: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / keping
  • Masa penghantaran: 30 Hari
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Detail produk

    produk Tags

    Maklumat asas
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416024
    Jenis memandu: Lain-lain
    Sistem kawalan: Lain-lain
    Borang DC: Common Starter Motor
    Jenama: Boya
    Permohonan: MERCEDES-Benz TRUCK
    OEM: 0021518501
    Voltan: 24V
    Kuasa: 5.4KW
    Gigi: 9T

    Maklumat tambahan

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pembungkusan: Neutral Carton Box
    Produktiviti: Top quality
    Jenama: Boya
    Ocean, Land, Air
    Tempat asal: China (tanah besar)
    Keupayaan bekalan: 2000
    Sijil: ISO9001
    Kod HS: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Penerangan Produk

    BOSCH 0001402052
    BOSCH 0001416022
    BOSCH 0001416024
    BOSCH 0001416054
    BOSCH 0986011550
    BOSCH 1155
    DEUTZ 8123165
    LIEBHERR 6104021
    LUCAS LRS00817
    LUCAS LRS817
    MAN 51262017001
    MAN 51262017074
    MAN 51262017112
    MAN 512620178074
    MAN 51262019001
    MAN 51262019074
    MERCEDES 0021518501
    MERCEDES 0011514101
    MERCEDES 0021511301
    MERCEDES 0031516001
    MERCEDES 0031519501
    SCANIA 1101616
    SCANIA 349581

    PERMOHONAN:

    jenama model Jenis tahun
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 1222 11.0 (MK) [OM441.905] (MK) [OM441.913] 07.1989-08.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 1222 11.0 (MK) [OM441.914] 09.1989-07.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 1222 11.0 (MK) [OM441.915] (MK) [OM441.917] (MK) [OM441.923] 07.1989-08.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 1222 11.0 (MK) [OM441.926] 09.1989-07.1994
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 408 3.8 Diesel (T2 / L) [OM314.948] 01.1970-01.1973
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 508 3.8 Diesel (T2 / L) [OM314.946] (T2 / L) [OM314.948] 02.1973-12.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 608 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10.1969-01.1973
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 608 3.8 (T2 / L) [OM314.948] (T2 / L) [OM314.967] 09.1982-12.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 808 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10,1969-12,1984
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS 911 5.7 (LP) [OM352.907] (LP) [OM352.986] (LP) [OM353.909] 01.1967-12.1969
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS Engine 3.8 [314] 04.1971-12.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS O 302 5.7 [OM352.980] [OM352.993] 12,1969-12,1974
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS O 302 8.7 [OM360.916] [OM360.979] [OM360.980] [OM360.981] [OM360.985] 05.1969-12.1974
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS O 305 8.7 [OM360.911] 01.1969-05.1973
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS O 309 D 3.8 [OM314.946] 01.1968-12.1969
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS O 309 D 3.8 [OM314.948] [OM314.959] 09.1982-
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS U 1000 5.7 [OM353.962] 01.1977-05.1988
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS U 1150 5.7 [OM353.907] 05.1988-02.2001
    MERCEDES BENZ TRUCKS & BAS U 1150 5.7 [OM353.940] 05.1988-02.2001

  • Previous:
  • Seterusnya:

  • 
    WhatsApp Online Chat!