• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Daewoo Bus Starter bil-mutur 0001416009 Għall-Volvo

  • Unità Price: USD 55-85 / Biċċa / Biċċiet
  • Ħlas tat-tip: T / T, Unjoni tal-Punent
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Ordni: 50piece / Biċċiet
  • Twassil Time: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Dettall tal-prodott

    prodott Tags

    Bażiku Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Mudell Nru .: 0001416009
    Tip Sewqan: Oħra
    Sistema ta 'Kontroll: Oħra
    Forma DC: Komuni Starter mutur
    Brand: Boya
    Applikazzjoni: VOLVO
    OEM: 5001683
    Vultaġġ: 24V
    Power: 5.4KW
    Snien: 11T

    addizzjonali Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ippakkjar: Newtrali Kaxxa tal-kartun
    Produttività: Fuq il-kwalità
    Brand: Boya
    Trasport: Oċean, Art, bl-Ajru
    Post ta 'Oriġini: Ċina (Mainland)
    Provvista Abilita: 2000
    Ċertifikat: ISO9001
    Kodiċi tas-SA: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Deskrizzjoni tal-prodott

    BÖSCH 0001402023
    BÖSCH 0001402068
    BÖSCH 0001410044
    BÖSCH 0001414008
    BÖSCH 0001415004
    BÖSCH 0001415016
    BÖSCH 0001416008
    BÖSCH 0001416009
    BÖSCH 0001416021
    BÖSCH 0001416039
    BÖSCH 0986012740
    BÖSCH 0986012740
    BÖSCH 0986013260
    BÖSCH 0001411016
    BÖSCH 0001402040
    BÖSCH 0986014780
    BÖSCH 1274
    BÖSCH 1326
    BÖSCH 1478
    DEUTZ 1161280
    ELMOT 611000
    ELMOT R2311
    Liebherr 6000733
    Liebherr LRS02149
    LUCAS LRS2149
    LUCAS LRS00860
    LUCAS LRS860
    MAN 51262017034
    MAN 51262017048
    MAN 51262017050
    MAN 51262017100
    MAN 51262019034
    Marelli 61227993
      943252190
      MSR690
    Mercedes 0011512901
      0021518101
      0031515701
    RENAULT 5000270909
    Steyr 81500090049
    VOLVO 240504
      465929
      5001683
      5003027
    DENNIS DP999228

  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • 
    WhatsApp Online Chat!