• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter Għal 5.4kw 0001416036 24v

  • Unità Price: USD 55-85 / Biċċa / Biċċiet
  • Ħlas tat-tip: T / T, Unjoni tal-Punent
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Ordni: 50piece / Biċċiet
  • Twassil Time: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Dettall tal-prodott

    prodott Tags

    Bażiku Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Mudell Nru .: 0001416036
    Tip Sewqan: Oħra
    Sistema ta 'Kontroll: Oħra
    Forma DC: Komuni Starter mutur
    Brand: Boya
    Applikazzjoni: Iveco
    OEM: 0021518501
    Vultaġġ: 24V
    Power: 5.4KW
    Snien: 11T

    addizzjonali Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ippakkjar: Newtrali Kaxxa tal-kartun
    Produttività: Fuq il-kwalità
    Brand: Boya
    Trasport: Oċean, Art, bl-Ajru
    Post ta 'Oriġini: Ċina (Mainland)
    Provvista Abilita: 2000
    Ċertifikat: ISO9001
    Kodiċi tas-SA: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Deskrizzjoni tal-prodott

    BÖSCH 0001401101
    BÖSCH 0001410101
    BÖSCH 0001410111
    BÖSCH 0001416033
    BÖSCH 0001416036
    BÖSCH 0001411029
    BÖSCH 0986012730
    BÖSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APPLIKAZZJONIJIET:

    Brand mudell tip sena
    Iveco P / AP 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    Iveco P / AP 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    Iveco P / AP 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    Iveco P / AP 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    Iveco P / AP 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    Iveco P / AP 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / AP 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / AP 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    Iveco P / AP 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    Iveco P / AP 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    Iveco P / AP 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / AP 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    Iveco P / AP 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    Iveco P / AP 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    Iveco P / AP 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    Iveco P / AP 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • 
    WhatsApp Online Chat!