• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Ġdid Starter mutur għall-Mercedes 0001416024 24V 5.4KW

  • Unità Price: USD 55-85 / Biċċa / Biċċiet
  • Ħlas tat-tip: T / T, Unjoni tal-Punent
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Ordni: 50piece / Biċċiet
  • Twassil Time: 30 Days
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Dettall tal-prodott

    prodott Tags

    Bażiku Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Mudell Nru .: 0001416024
    Tip Sewqan: Oħra
    Sistema ta 'Kontroll: Oħra
    Forma DC: Komuni Starter mutur
    Brand: Boya
    Applikazzjoni: TRUCK Mercedes-Benz
    OEM: 0021518501
    Vultaġġ: 24V
    Power: 5.4KW
    Snien: 9t

    addizzjonali Info

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ippakkjar: Newtrali Kaxxa tal-kartun
    Produttività: Fuq il-kwalità
    Brand: Boya
    Trasport: Oċean, Art, bl-Ajru
    Post ta 'Oriġini: Ċina (Mainland)
    Provvista Abilita: 2000
    Ċertifikat: ISO9001
    Kodiċi tas-SA: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Deskrizzjoni tal-prodott

    BÖSCH 0001402052
    BÖSCH 0001416022
    BÖSCH 0001416024
    BÖSCH 0001416054
    BÖSCH 0986011550
    BÖSCH 1155
    DEUTZ 8123165
    Liebherr 6104021
    LUCAS LRS00817
    LUCAS LRS817
    MAN 51262017001
    MAN 51262017074
    MAN 51262017112
    MAN 512620178074
    MAN 51262019001
    MAN 51262019074
    Mercedes 0021518501
    Mercedes 0011514101
    Mercedes 0021511301
    Mercedes 0031516001
    Mercedes 0031519501
    SCANIA 1101616
    SCANIA 349581

    APPLIKAZZJONIJIET:

    Brand mudell tip sena
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.905] (MK) [OM441.913] 07.1989-08.1994
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.914] 09.1989-07.1994
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.915] (MK) [OM441.917] (MK) [OM441.923] 07.1989-08.1994
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 1222 11.0 (MK) [OM441.926] 09.1989-07.1994
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 408 3.8 Diżil (T2 / L) [OM314.948] 01.1970-01.1973
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 508 3.8 Diżil (T2 / L) [OM314.946] (T2 / L) [OM314.948] 02.1973-12.1988
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 608 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10.1969-01.1973
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 608 3.8 (T2 / L) [OM314.948] (T2 / L) [OM314.967] 09.1982-12.1988
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 808 3.8 (LP) [OM314.910] (LP) [OM314.944] 10.1969-12.1984
    Mercedes Benz Trucks & BUSES 911 5.7 (LP) [OM352.907] (LP) [OM352.986] (LP) [OM353.909] 01.1967-12.1969
    Mercedes Benz Trucks & BUSES magna 3.8 [314] 04.1971-12.1988
    Mercedes Benz Trucks & BUSES O 302 5.7 [OM352.980] [OM352.993] 12.1969-12.1974
    Mercedes Benz Trucks & BUSES O 302 8.7 [OM360.916] [OM360.979] [OM360.980] [OM360.981] [OM360.985] 05.1969-12.1974
    Mercedes Benz Trucks & BUSES O 305 8.7 [OM360.911] 01.1969-05.1973
    Mercedes Benz Trucks & BUSES O 309 D 3.8 [OM314.946] 01.1968-12.1969
    Mercedes Benz Trucks & BUSES O 309 D 3.8 [OM314.948] [OM314.959] 09.1982-
    Mercedes Benz Trucks & BUSES U 1000 5.7 [OM353.962] 01.1977-05.1988
    Mercedes Benz Trucks & BUSES U 1150 5.7 [OM353.907] 05.1988-02.2001
    Mercedes Benz Trucks & BUSES U 1150 5.7 [OM353.940] 05.1988-02.2001

  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • 
    WhatsApp Online Chat!