• Telefoon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd Starter Voor 0001416036 24v 5.4kw

  • Prijs per Eenheid: USD 55-85 / Piece / Pieces
  • Betaling Type: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50piece / Pieces
  • Levertijd: 30 dagen
  • Poort: Shanghai, Xingang
  • Product detail

    product Tags

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model nr .: 0001416036
    Rijden Type: Other
    Control System: Other
    DC Vorm: gemeenschappelijk Starter Motor
    Merk: Boya
    Toepassing: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltage: 24V
    Vermogen: 5.4KW
    Tanden: 11T

    Extra informatie

    ------------------------------------------------ --------------------

    Verpakking: Neutraal doos Box
    Productiviteit: Topkwaliteit
    Merk: Boya
    Vervoer: Oceaan, Land, Air
    Plaats van herkomst: China (vasteland)
    Capaciteit van de levering: 2000
    Certificaat: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Productomschrijving

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    Elmot 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    TOEPASSINGEN:

    Merk Model Type Jaar
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Vorige:
  • Volgende:

  • 
    WhatsApp Online Chat!