• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-post: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter For 0001416036 24v 5.4kw

  • Pris: USD 55-85 / brikke / Pieces
  • Betaling Type: T / T, Western Union
  • INCOTERM: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Pieces
  • Leveringstid: 30 dager
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Produkt detalj

    produkt~~POS=TRUNC

    Grunnleggende informasjon
    ------------------------------------------------ --------------------

    Modell nr .: 0001416036
    Kjøring Type:
    Control System: Other
    DC Form: Vanlige Startmotoren
    Merke: Boya
    Søknad: IVECO
    OEM: 0021518501
    Spenning: 24V
    Strøm: 5.4KW
    Tenner: 11T

    Tilleggsinformasjon

    ------------------------------------------------ --------------------

    Emballasje: nøytral eske
    Produktivitet: Topp kvalitet
    Merke: Boya
    Transport: Ocean, Land, Air
    Sted Opprinnelsesland: Kina (fastlandet)
    Forsyning Ability: 2000
    Sertifikat: ISO9001
    HS Kode: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    produktbeskrivelse

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APPLIKASJONER:

    Merke Modell Type År
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06,1986 til 05,1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06,1986 til 05,1989
    IVECO P / PA 13,4 170-23 [F8L513] 04,1988 til 07,1991
    IVECO P / PA 13,4 170-25 [F8L513] 03,1989 til 07,1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04,1989 til 07,1991
    IVECO P / PA 13,4 180-23 [F8L513] 07,1991 til 07,2000
    IVECO P / PA 13,4 180-25 [F8L513] 07,1991 til 07,2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07,1991 til 07,2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07,1983 til 09,1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07,1983 til 06,1986
    IVECO P / PA 13,4 260-25 [F8L513] 04,1989 til 12,1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06,1986 til 05,1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04,1989 til 12,1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04,1987 til 05,1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05,1986 til 09,1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03,1989 til 12,1998

     

     


  • Forrige:
  • Neste:

  • 
    WhatsApp Online Chat!