• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD rozrusznik 0001416036 24v 5.4kw

  • Cena jednostkowa: USD / 55-85 / szt Sztuk
  • Typ płatności: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Zamówienie: 50Piece / sztuka
  • Czas dostawy: 30 dni
  • Port: Szanghaj, Xingang
  • Szczegóły produktu

    Tagi produktów

    Podstawowe informacje
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Rodzaj jazdy: Inne
    System sterowania: Inne
    DC Rodzaj: Wspólne Rozrusznik elektryczny
    Marka: Boya
    Zastosowanie: IVECO
    OEM: 0021518501
    Napięcie: 24V
    Moc: 5.4KW
    Zęby: 11T

    Dodatkowe informacje

    ------------------------------------------------ --------------------

    Opakowanie: Neutral Carton Box
    Wydajność: Najwyższa jakość
    Marka: Boya
    Transport: Ocean, lądowy, lotniczy
    Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynentalne)
    Możliwość zasilania: 2000
    Certyfikat: ISO9001
    Kod HS: 8511409900
    Port: Szanghaj, Ningbo, Xingang


    Opis produktu

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLIKACJE:

    Marka Model Rodzaj Rok
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13,4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13,4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13,4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13,4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Poprzedni:
  • Dalej:

  • 
    WhatsApp czat online!