• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter Pentru 5.4kw 0001416036 24v

  • Pret unitar: USD 55-85 / bucata / Piese
  • Tipul de plata: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Comanda: 50Piece / Piese
  • Timp de livrare: 30 zile
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Detaliile produsului

    Tag-uri produs

    Informații de bază
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model Nr .: 0001416036
    Tip de conducere: Altele
    Sistemul de control: Alte
    Forma DC: Common Starter Motor
    Brand: Boya
    Aplicație: IVECO
    OEM: 0021518501
    Voltaj: 24V
    Putere: 5.4KW
    Dinți: 11T

    Informații suplimentare

    ------------------------------------------------ --------------------

    Ambalaj: Cutie de carton neutru
    Productivitate: calitate de top
    Brand: Boya
    Transport: Ocean, Land, Aer
    Locul de origine: China (continentală)
    Capacitatea de alimentare: 2000
    Certificat: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    descrierea produsului

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    APLICAȚII:

    Marca Model Tip An
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Anterior:
  • Următor:

  • 
    WhatsApp Online Chat!