• Telefon: + 86-311-80696188
  • E-pošta: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco KHD Starter Za 0001416036 24v 5.4kw

  • Cena na enoto: USD 55-85 / kos / Kosi
  • Plačilo Tip: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Vrstni red: 50Piece / Kosi
  • Dobavni rok: 30 dni
  • Port: Šanghaj, Xingang
  • Podrobnosti izdelka

    Oznake izdelka

    Osnovne informacije
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model št .: 0001416036
    Vožnja Tip: Drugo
    Control System: Drugo
    DC oblika: skupno Starter Motor
    Znamka: Boya
    Uporaba: IVECO
    OEM: 0021518501
    Napetost: 24V
    Moč: 5.4KW
    Zobje: 11T

    Dodatne informacije

    ------------------------------------------------ --------------------

    Pakiranje: Nevtralno Škatla
    Produktivnost: Top kakovosti
    Znamka: Boya
    Prevoz: Ocean, Land, Air
    Kraj izvora: Kitajska (celinska)
    Dobava Sposobnost: 2000
    Certifikat: ISO9001
    Oznaka HS: 8511409900
    Port: Šanghaj, Ningbo, Xingang


    Opis izdelka

    BOSCH 0001401101
    BOSCH 0001410101
    BOSCH 0001410111
    BOSCH 0001416033
    BOSCH 0001416036
    BOSCH 0001411029
    BOSCH 0986012730
    BOSCH 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    LUCAS LRS00748
    LUCAS LRS01862
    LUCAS LRS1862
    LUCAS LRS748

    PRIJAVE:

    Znamka Model Vrsta Leto
    IVECO P / PA 160-23 12,8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12,8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12,8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12,8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12,8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12,8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12,8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12,8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Prejšnja:
  • Naprej:

  • 
    WhatsApp Online Chat!