• Telefoni: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd e amata Mo 0001416036 24v 5.4kw

  • Vaega Tau: USD 55-85 / fasi / fasi
  • Totogiina Ituaiga: T / T, Union i Sisifo
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Poloaiga: 50Piece / fasi
  • Taimi Faaooina: 30 Aso
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Faamatalaga oloa

    pine o oloa

    Autu Faʻamatalaga
    ------------------------------------------------ --------------------

    Faataitaiga leai .: 0001416036
    Taavale Ituaiga: O isi
    Pulea System: O isi
    Pepa DC: Masani Motor e amata
    Brand: Boya
    Talosaga: IVECO
    OEM: 0021518501
    Volitiga: 24V
    Mana: 5.4KW
    Nifo: 11T

    Faʻamatalaga faaopoopo

    ------------------------------------------------ --------------------

    Afifiina: Box pusa pepa Faavaeluatai
    Fua: uiga Top
    Brand: Boya
    Felauaiga: Vasa, Nuu, Air
    Nofoaga o le Amataga: Saina (Amerika)
    Gafatia Tuuina atu: 2000
    Tusi faamaonia: ISO9001
    HS Tulafono: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Faamatalaga oloa

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    talosaga:

    faʻailogaina faʻataʻitaʻiga lolomi Tausaga
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Talu:
  • Sosoo ai:

  • 
    WhatsApp Online talatalanoaga!