• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    12V Delco starter 39MT Remanufactured 8300020

  • Unit Price: USD 55-85 / Piece / Cadad
  • Nooca Payment: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Cadad
  • Bixinta Waqtiga: 30 maalmood
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Detail

    Tags Product

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Qaabeeyaan No .: 39MT
    Nooca Wadista: Kale
    Control System: Kale
    Form DC: Common heleynin Motor
    Brand: Boya
    Codsiga: DEUTZ
    OEM: 8300020
    Danab: 24V
    Power: 7KW
    Ilkaha: 11T

    Xog dheeraad ah

    ------------------------------------------------ --------------------

    Baako: Dhexdhexaad kartoonka Box
    Wax soo saarka: Top tayo leh
    Brand: Boya
    Gaadiidka: Ocean, Land, Air
    Iyo meesha Asal ahaan: Shiinaha (Dhul)
    Supply Kartida: 2000
    Certificate: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Description Product

    12V Delco heleynin  39MT Remanufactured 8300020

    Codsiga:

    EE diir 

    EE Cummins kelidaa, ISX

    EE Detroit Diesel S60

    EE Mack E7
    Mack culus Duty 
    matoorada CH Taxanaha Mack 2000-2007
    matoorada Champions League Taxanaha Mack 2000-2007
    CT / CTP matoorada Taxanaha Mack 2006-2007
    matoorada CV Taxanaha Mack 2001-2007
    Taxanaha CX matoorada (Vision) Mack 2000-2005
    DM / Taxanaha DMM Mack matoorada 2000-2007
    Taxanaha FCM Mack Dsl.12.0L 2000-2009
    matoorada dhagax adag Taxanaha Mack 2002-2007
    LE Mack 12.0L GAS 2000-2002
    matoorada MR Taxanaha Mack 2000-2007
    matoorada RB Taxanaha Mack 2000-2007
    matoorada RD Taxanaha Mack 2000- 2007

    tixraacyo :

    EE DELCO / FORD 10461334

    EE DELCO / FORD 10461753

    EE DELCO / FORD 10461777

    EE DELCO / FORD 19011500

    EE DELCO / FORD 190115031

    EE DELCO / FORD 19011505

    EE DELCO / FORD 19011506

    EE DELCO / FORD 19011516

    EE DELCO / FORD 19011518

    EE DELCO / FORD 19011519

    EE DELCO / FORD 19011529

    EE DELCO / FORD 19011530

    EE DELCO / FORD 19011531

    EE DELCO / FORD 8200033

    EE DELCO / FORD 8200037

    EE DELCO / FORD 8200040

    EE DELCO / FORD 8300019

    EE Mitsubishi M009T70379

    EE Mitsubishi M9T70379

    CM6913N, SO-00820R, 104-6913, 8200288, 113918, 8200288, 8300020, 200-39105, TS-1805, S-6913, 011103639S, 410-12322, 6913, 57-5154, X76913, X76913N, 76913, 76913N, STR-4292, SR-39-112C, U391211VBTCS, 6913N, IND-2511334, STR-4292, 2-2807-DR, 91-01-4711, 91-01-4711N

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!