• Phone: + 86-311-80696188
  • E-mail: daniel@world-starter.com
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    • sns04
    • sns05
    • sns06
    • sns07

    Iveco Khd starter Waayo 5.4kw 0001416036 24v

  • Unit Price: USD 55-85 / Piece / Cadad
  • Nooca Payment: T / T, Western Union
  • Incoterm: FOB, CFR, CIF
  • Min. Order: 50Piece / Cadad
  • Bixinta Waqtiga: 30 maalmood
  • Port: Shanghai, Xingang
  • Product Detail

    Tags Product

    Basic Info
    ------------------------------------------------ --------------------

    Model No .: 0001416036
    Nooca Wadista: Kale
    Control System: Kale
    Form DC: Common starter Motor
    Brand: Boya
    Codsiga: IVECO
    OEM: 0021518501
    Danab: 24V
    Power: 5.4KW
    Ilkaha: 11T

    Xog dheeraad ah

    ------------------------------------------------ --------------------

    Baako: Dhexdhexaad kartoonka Box
    Wax soo saarka: Top tayo leh
    Brand: Boya
    Gaadiidka: Ocean, Land, Air
    Iyo meesha Asal ahaan: Shiinaha (Dhul)
    Supply Kartida: 2000
    Certificate: ISO9001
    HS Code: 8511409900
    Port: Shanghai, Ningbo, Xingang


    Description Product

    Bosch 0001401101
    Bosch 0001410101
    Bosch 0001410111
    Bosch 0001416033
    Bosch 0001416036
    Bosch 0001411029
    Bosch 0986012730
    Bosch 1273
    DELCO 19024033
    ELMOT 6200000
    DEUTZ 01174645
    Lucas LRS00748
    Lucas LRS01862
    Lucas LRS1862
    Lucas LRS748

    CODSIYADA:

    brand model nooca Year
    IVECO P / PA 160-23 12.8 [F8L413F] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 160-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1989
    IVECO P / PA 170-23 13.4 [F8L513] 04.1988-07.1991
    IVECO P / PA 170-25 13.4 [F8L513] 03.1989-07.1991
    IVECO P / PA 170-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-07.1991
    IVECO P / PA 180-23 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-25 13.4 [F8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 180-34 12.8 [BF8L513] 07.1991-07.2000
    IVECO P / PA 190-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-09.1990
    IVECO P / PA 260-25 12.8 [F8L413F] 07.1983-06.1986
    IVECO P / PA 260-25 13.4 [F8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 260-30 12.8 [BF8L513] 06.1986-05.1990
    IVECO P / PA 260-34 12.8 [BF8L513] 04.1989-12.1999
    IVECO P / PA 300-30 12.8 [BF8L513] 04.1987-05.1989
    IVECO P / PA 330-30 12.8 [BF8L513] 05.1986-09.1990
    IVECO P / PA 340-34 12.8 [BF8L513] 03.1989-12.1998

     

     


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!