• Telefon: + 86-311-80696188
 • E-mail: daniel@world-starter.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Rreth nesh

  20170515_104045

  Shijiazhuang Boya Automobile Electric Appliance Co, Ltd  has professional management and technical teams led by senior engineers and other professionals. To ensure product quality and credibility, the company owns advanced processing equipment, perfect testing equipment and quality management system. In 2010, the company passed reassessment of ISO9001 (version 2008) International Quality Management System certification.
  Kompania këmbëngulin në linjë udhëzues e "Cilësi të mirë për mbijetesë, Efikasitetin për Zhvillim, menaxhimin profesional për ofrimin e konsumatorëve shërbime". Kompania synon të zhvillojë më shumë mundësi të biznesit, duke krijuar produkte e quajtur për klientët. Boya motors motorino dhe gjeneratorë mund të përdoren gjerësisht në automjetet e rënda, makina të posaçme, autobusë luksoze, makineri ndertimi dhe lloje të tjera të automjeteve. Me punën e shkëlqyer teknike dhe cilësi të besueshme, produktet Boya janë tregtohen në të gjithë Kinën. Për më tepër, një numër i pjesëve të makinës dhe komponentëve janë eksportuar në shumë vende dhe rajone të tjera në Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Evropë dhe Amerikë. Kompania ka fituar kredibilitet shumë të mirë dhe reputacion për të fituar treg me cilësi të shkëlqyer, me kosto-efektive produktet dhe shërbimet tona profesionale.
  Ne jemi të gatshëm për të bashkëpunuar me partnerët vendas dhe të huaj për të ardhmen tonë më të mirë.


  
  WhatsApp Online Chat!